Microspid PASW (8.x-1.0-beta15) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: Basic settings
ca: Paràmetres bàsics

en: role
ca: rol

en: Are you sure?
ca: Esteu segur?

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Debugging
ca: Depuració

en: Site default language code
ca: El codi de la llengua predeterminada del lloc
