Microspid PASW (8.x-1.0-beta16) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Settings
pt: Definições

en: Save
pt: Guardar

en: Basic settings
pt: As definições básicas

en: role
pt: grupo

en: Are you sure?
pt: Tem a certeza?

en: Language code
pt: Código de idioma

en: Debugging
pt: Depuração

en: Test mode
pt: Modo de teste

en: Site default language code
pt: Código de idioma predefinido do sítio
