Microspid PASW (8.x-1.0-beta6) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Settings
it: Impostazioni

en: Save
it: Salva

en: Basic settings
it: Impostazioni di base

en: role
it: ruolo

en: Language code
it: Codice della lingua

en: Site default language code
it: Codice lingua predefinita del sito
