Microspid PASW (8.x-1.0-beta7) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Settings
fr: Paramètres

en: Save
fr: Enregistrer

en: Basic settings
fr: Paramètres de base

en: role
fr: rôle

en: Language code
fr: Code de la langue

en: Debugging
fr: Débogage

en: Test mode
fr: Mode test

en: You have been logged out.
fr: Vous avez été déconnecté.

en: Invalid data
fr: Données invalides

en: nothing to do
fr: rien à faire

en: Site default language code
fr: Code de langue par défaut du site
