Microspid PASW (8.x-1.0-beta7) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Settings
te: అమరికలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Basic settings
te: ప్రాథమిక అమరికలు

en: role
te: పాత్ర

en: Language code
te: భాషా సంకేతం
