Microwave (content warmer) (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: None
el: Κανένα

en: Vocabularies
el: Λεξιλόγια

en: days
el: ημέρες

en: Performance
el: Απόδοση

en: Start date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: Period
el: Περίοδος
