Microwave (content warmer) (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Content types
es: Tipos de contenido

en: None
es: Ninguno

en: Vocabularies
es: Vocabularios

en: days
es: días

en: Performance
es: Rendimiento

en: Start date
es: Fecha de inicio

en: Number of days
es: Número de días

en: Period
es: Período

en: Finished with an error.
es: Terminó con un error.
