Microwave (content warmer) (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Content types
et: Sisutüübid

en: None
et: Puudub

en: Vocabularies
et: Sõnastikud

en: days
et: päeva

en: Performance
et: Jõudlus

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: Period
et: Ajavahemik
