Microwave (content warmer) (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Content types
eu: Eduki motak

en: None
eu: Bat ere ez

en: Vocabularies
eu: Hiztegiak

en: days
eu: egunak

en: Performance
eu: Errendimendua

en: Start date
eu: Hasiera data
