Microwave (content warmer) (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: None
fi: Ei mitään

en: Vocabularies
fi: Sanastot

en: days
fi: päivät

en: Performance
fi: Suorituskyky

en: Start date
fi: Aloituspäivämäärä

en: Number of days
fi: Päivien määrä

en: Period
fi: Ajanjakso

en: Finished with an error.
fi: Valmistui virheen kanssa.
