Microwave (content warmer) (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Content types
fr: Types de contenu

en: None
fr: Aucun(e)

en: Vocabularies
fr: Vocabulaires

en: days
fr: jours

en: Start date
fr: Date de début

en: Period
fr: Point

en: Finished with an error.
fr: Terminé avec erreur

en: Period type
fr: Type de période
