Microwave (content warmer) (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Content types
hi: विषय वस्तु के प्रकार

en: None
hi: कोई नहीं

en: Vocabularies
hi: शब्दावलीया

en: days
hi: दिन

en: Performance
hi: (निष्पादन)परफ़ॉर्मेंस

en: Start date
hi: आरंभ तिथि
