Microwave (content warmer) (1.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: None
hr: Nema

en: Vocabularies
hr: Rječnici

en: Performance
hr: Učinkovitost

en: Period
hr: Točka
