Microwave (content warmer) (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: None
hu: Nincs

en: Vocabularies
hu: Szótárak

en: days
hu: napok

en: Performance
hu: Teljesítmény

en: Start date
hu: Kezdődátum

en: Number of days
hu: Napok száma

en: Period
hu: Pont

en: Finished with an error.
hu: Hibával fejeződött be.
