Microwave (content warmer) (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Content types
is: Efnisgerðir

en: None
is: Engin

en: Vocabularies
is: Flokkunarhugtök

en: days
is: dagar

en: Performance
is: Afköst

en: Start date
is: Hefst þann:

en: Period
is: Punktur
