Microwave (content warmer) (1.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Content types
it: Tipi di contenuto

en: None
it: Nessuno

en: Vocabularies
it: Vocabolari

en: days
it: giorni

en: Performance
it: Prestazioni

en: Start date
it: Data iniziale

en: Period
it: Punto

en: Finished with an error.
it: Terminato con un errore.
