Microwave (content warmer) (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Content types
ja: コンテンツタイプ

en: None
ja: なし

en: Vocabularies
ja: ボキャブラリー

en: days
ja: 日

en: Performance
ja: パフォーマンス

en: Start date
ja: 開始日

en: Period
ja: 期間
