Microwave (content warmer) (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: None
jv: Nihil

en: Vocabularies
jv: Kosakata

en: Performance
jv: Kadigdayan

en: Period
jv: Periode
