Microwave (content warmer) (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: None
oc: Pas cap

en: Vocabularies
oc: Vocabularis

en: days
oc: jorns

en: Performance
oc: Performància

en: Start date
oc: Data de començament

en: Period
oc: Periòde

en: Finished with an error.
oc: Acabat amb error
