Microwave (content warmer) (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: None
pl: Brak

en: Vocabularies
pl: Słowniki

en: days
pl: dni

en: Performance
pl: Wydajność

en: Start date
pl: Data początkowa

en: Number of days
pl: Liczba dni

en: Period
pl: Okres

en: Finished with an error.
pl: Zakończono z błędem.
