Microwave (content warmer) (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: None
sk: Žiadne

en: Vocabularies
sk: Slovníky

en: days
sk: dni

en: Performance
sk: Výkon

en: Start date
sk: Dátum od
