Microwave (content warmer) (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: None
sv: Ingen

en: Vocabularies
sv: Vokabulärer

en: days
sv: dagar

en: Performance
sv: Prestanda

en: Start date
sv: Startdatum

en: Finished with an error.
sv: Färdig med ett fel.
