Microwave (content warmer) (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Content types
te: విషయ రకాలు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Vocabularies
te: పదజాలాలు

en: days
te: రోజులు

en: Performance
te: పనితీరు
