Microwave (content warmer) (1.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Content types
th: ชนิดเนื้อหา

en: None
th: ไม่มี

en: Performance
th: ประสิทธิภาพ

en: Start date
th: วันที่เริ่มต้น

en: Number of days
th: จำนวนวัน
