Microwave (content warmer) (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Content types
tr: İçerik tipleri

en: None
tr: Hiçbiri

en: Vocabularies
tr: Sözlükler

en: days
tr: gün

en: Performance
tr: Performans

en: Start date
tr: Başlangıç Tarihi

en: Period
tr: Nokta
