Microwave (content warmer) (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Content types
vi: Kiểu nội dung

en: None
vi: Không có

en: Vocabularies
vi: Các kho từ

en: Performance
vi: Hiệu năng

en: Start date
vi: Ngày bắt đầu

en: Number of days
vi: Số ngày

en: Period
vi: Dấu chấm
