Microwave (content warmer) (1.0.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: None
ar: لا شيء

en: Vocabularies
ar: المعاجم

en: Performance
ar: الأداء

en: Start date
ar: تاريخ البداية.

en: Product
ar: المنتج
