Microwave (content warmer) (1.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Vocabularies
be: Раздзелы

en: days
be: дні(дзён)

en: Performance
be: Прадукцыйнасць

en: Start date
be: Дата пачатку
