Microwave (content warmer) (1.0.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: None
gl: Ningún

en: Vocabularies
gl: Vocabularios

en: days
gl: días

en: Performance
gl: Rendemento

en: Start date
gl: Data de Inicio

en: Period
gl: Periodo

en: Product
gl: Produto

en: Finished with an error.
gl: Finalizou cun erro.
