Microwave (content warmer) (1.0.0-alpha2) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: None
he: ללא

en: Vocabularies
he: מילונים

en: days
he: ימים

en: Performance
he: ביצועים

en: Start date
he: תאריך התחלה

en: Product
he: מוצר

en: Finished with an error.
he: סיים עם שגיאה.
