Microwave (content warmer) (1.0.0-alpha2) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Content types
id: Jenis konten

en: None
id: Tiada

en: Vocabularies
id: Kosakata-kosakata

en: days
id: hari

en: Performance
id: Performa

en: Start date
id: Tanggal mulai

en: Period
id: Periode

en: Product
id: Produk
