Microwave (content warmer) (1.0.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Content types
lv: Satura veidi

en: None
lv: Nav

en: Vocabularies
lv: Vārdnīcas

en: days
lv: dienas

en: Performance
lv: Ātrdarbība

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: Period
lv: Periods

en: Product
lv: Prece

en: Finished with an error.
lv: Pabeigts, atrasta kļūda.
