Microwave (content warmer) (1.0.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Content types
nn: Innhaldstyper

en: None
nn: Ingen

en: Vocabularies
nn: Vokabular

en: days
nn: dagar

en: Performance
nn: Ytelse

en: Product
nn: Vare
