Microwave (content warmer) (1.0.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: None
uk: Немає

en: Vocabularies
uk: Словники

en: days
uk: дні(в)

en: Performance
uk: Швидкодія

en: Start date
uk: Початкова дата

en: Number of days
uk: Число днів

en: Period
uk: Крапка

en: Product
uk: Товар

en: Finished with an error.
uk: Завершене з помилкою

en: Period type
uk: Тип проміжку
