Microwave (content warmer) (1.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: None
az: Yoxdur

en: Vocabularies
az: Lüğətlər

en: Performance
az: Performans

en: Start date
az: Başlanğıc tarixi
