Microwave (content warmer) (1.0.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: None
bg: Не

en: Vocabularies
bg: Речници

en: days
bg: дни

en: Performance
bg: Производителност

en: Product
bg: Продукт
