Microwave (content warmer) (1.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: None
ca: Cap

en: Vocabularies
ca: Vocabularis

en: days
ca: dies

en: Performance
ca: Rendiment

en: Start date
ca: Data d'inici

en: Period
ca: Punt

en: Product
ca: Producte

en: Finished with an error.
ca: Acabat amb un error.

en: Period type
ca: Tipus de període
