Microwave (content warmer) (1.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: None
cs: Žádné

en: Vocabularies
cs: Slovníky

en: days
cs: dny

en: Performance
cs: Výkon

en: Start date
cs: Datum začátku

en: Product
cs: Produkt

en: Finished with an error.
cs: Dokončeno s chybou.
