Microwave (content warmer) (1.0.0-alpha2) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Content types
da: Indholdstyper

en: None
da: Ingen

en: Vocabularies
da: Ordforråd

en: days
da: dage

en: Performance
da: Ydelse

en: Start date
da: Startdato

en: Period
da: Periode

en: Product
da: Produkt

en: Finished with an error.
da: Afsluttet med en fejl.
