Microwave (content warmer) (1.0.0-alpha2) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Content types
de: Inhaltstypen

en: None
de: Keine

en: Vocabularies
de: Vokabulare

en: days
de: Tag(e)

en: Performance
de: Leistung

en: Start date
de: Startdatum

en: Number of days
de: Anzahl Tage

en: Period
de: Periode

en: Product
de: Produkt

en: Finished with an error.
de: Mit einem Fehler beendet.

en: Period type
de: Zeitraumtyp
