Microwave (content warmer) (1.0.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: None
fa: هیچ

en: Vocabularies
fa: واژگان‌ها

en: days
fa: روزها

en: Performance
fa: کارایی

en: Start date
fa: تاریخ شروع

en: Number of days
fa: تعداد روزها

en: Period
fa: دوره

en: Product
fa: محصول

en: Finished with an error.
fa: با یک خطا پایان یافت.
