Microwave (content warmer) (1.0.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: None
lt: Joks

en: Vocabularies
lt: Žodynai

en: days
lt: dienos

en: Performance
lt: Veikimas

en: Start date
lt: Pradžios data

en: Product
lt: Prekė

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.
