Microwave (content warmer) (1.0.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: None
nl: Geen

en: Vocabularies
nl: Woordenlijsten

en: days
nl: dagen

en: Performance
nl: Prestaties

en: Start date
nl: Begindatum

en: Number of days
nl: Aantal dagen

en: Period
nl: Punt

en: Finished with an error.
nl: Beëindigd met een fout.
