Microwave (content warmer) (1.0.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: None
pt: Nenhum

en: Vocabularies
pt: Vocabulários

en: days
pt: dias

en: Performance
pt: Desempenho

en: Start date
pt: Data inicial

en: Number of days
pt: Número de dias

en: Period
pt: Ponto

en: Product
pt: Produto

en: Finished with an error.
pt: Finalizado com erro.
