Microwave (content warmer) (1.0.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: None
ro: Nimic

en: Vocabularies
ro: Vocabulare

en: days
ro: zile

en: Performance
ro: Performanță

en: Start date
ro: Data de început

en: Product
ro: Produs
