Microwave (content warmer) (1.0.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Content types
ru: Типы материалов

en: None
ru: Нет

en: Vocabularies
ru: Словари

en: days
ru: дней

en: Performance
ru: Производительность

en: Start date
ru: Дата начала

en: Number of days
ru: Количество дней

en: Period
ru: Период

en: Product
ru: Товар

en: Finished with an error.
ru: Завершено с ошибкой
