mida A/B testing (1.0.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Visibility
az: Görünüş

en: Roles
az: Rollar

en: Show for the listed pages
az: Siyahıda göstərilən səhifələr üçün göstərin

en: Hide for the listed pages
az: Siyahıda göstərilən səhifələr üçün gizlədin
