mida A/B testing (1.0.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: Custom
cs: Vlastní

en: Visibility
cs: Viditelnost

en: Roles
cs: Role

en: Show for the listed pages
cs: Zobrazit pro stránky v seznamu

en: Hide for the listed pages
cs: Skrýt pro stránky v seznamu
