mida A/B testing (1.0.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Visibility
el: Ορατότητα

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Show for the listed pages
el: Εμφάνιση για τις επιλεγμένες σελίδες

en: Hide for the listed pages
el: Απόκρυψη για τις επιλεγμένες σελίδες
