mida A/B testing (1.0.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Pages
es: Páginas

en: Custom
es: Personalizado

en: Visibility
es: Visibilidad

en: Show for the listed pages
es: Mostrar las páginas enumeradas

en: Hide for the listed pages
es: Ocultar las páginas enumeradas
